Kłodzko, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta

Kłodzko / Wrocław

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Mile widziani Kandydaci zamieszkujący lub zameldowani w powiatach: wałbrzyski, dzierżoniowski, kłodzki, wołowski, a także osoby z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności.

Miejsce pracy: Wrocław
Branża: obsługa klienta, finanse, praca biurowa

OBOWIĄZKI
 sprzedaż produktów finansowych
 profesjonalna obsługa klienta
 raportowanie wyników pracy
 pogłębianie wiedzy na temat aktualnej oferty firmy
OFERUJEMY
 stabilne wynagrodzenie
 umowę o pracę
 pakiet atrakcyjnych szkoleń
 stałe wsparcie ze strony managera
OCZEKIWANIA
 doświadczenie w pracy z klientem mile widziane
 wysoka kultura osobista
 podstawowa wiedza z zakresu finansów
 nastawienie na zdobywanie nowych doświadczeń
 wysoki poziom motywacji

Osoby zainteresowane prosimy przesyłanie aplikacji na adres: odpa (****) eiglobal.pl/
lub za pośrednictwem formularza kontaktowego serwisu.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 08 Lipiec, 2013  10:37

Identyfikator: 467321

Wyświetleń: 3329