Kłodzko, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedawca / specjalista ds. sprzedazy - Kłodzko

Kłodzko

Autoryzowany Dealer Komandor /meble na wymiar /zatrudni na ekspozycji w Kłodzku Pana/Panią na stanowisku sprzedawca / sprzedawca ds. sprzedaży .

*oferujemy :
- atrakcyjne zarobki
umowa o pracę
bezpłatne szkolenia
samodzielna praca , możliwość rozwoju

*obowiązki :
sporządzanie wstępnego projektu i wyceny mebli na wymiar / program
komputerowy /
sprzedaż i pozyskiwanie nowych klientów
praca na 2 zmiany / 9 00 &#8211; 15 00 , 15 00 &#8211; 21 00 /
realizacja wyznaczonych celów miesiecznych

*wymagania :
wykształcenie min. średnie
umiejetnośc zarządzania czasem i dobra organizacja pracy
dobra znajomość obsługi komputera /predyspozycje do opanowania programu - " projektowanie szaf wnekowych "
motywacja i chęć rozwoju zawodowego

CV i list motywacyjny prosze przesyłac na adres mailowy podany w ogłoszeniu

Do Cv proszę dołaczyć wymagana klauzulę :

&#8222; Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. Z 2002r. Nr 101 , poz. 926 ) )

Ogłoszenie dodane: Piatek, 04 Marzec, 2011  10:51

Identyfikator: 283396

Wyświetleń: 3021