Kłodzko, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dla Ciebie !!!

Kłodzko

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Kancelaria DRB Centrum Odszkodowań poszukuję osoby, które dorywczo lub na stałe są gotowe podjąć pracę jako Agent ds. odszkodowań oraz menadżer.

Świadczymy pomocą osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych i reprezentowaniem klienta w kontaktach z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi jak i innymi podmiotami zobowiązanymi do naprawienia szkody. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań aby uzyskać jak największe odszkodowania.

Nasze długoletnie doświadczenie i wyrobiona marka sprawia że zaufało nam już wielu ludzi a Towarzystwa Ubezpieczeniowe traktują nas poważnie.

Zadania Agenta:
- dotarcie do osób poszkodowanych w wypadkach i podpisanie umowy;
- obsługa klientów wskazanych przez Spółkę;
- po zdobyciu doświadczenia możliwość rekrutowania współpracowników i partnerów;

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenia;
-Profesjonalne szkolenia;
-System motywacyjny;
-Pomoc przy obsłudze pierwszych klientów;
-Możliwość dynamicznego rozwoju kariery w Firmie dla zaangażowanych.

Jeżeli szukasz pracy i co najważniejsze lubisz pomagać innym skontaktuj się z nami.

Tel. 792 00 90 80 mail : kariera@drb.pl/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 08 Styczen, 2013  16:28

Identyfikator: 434095

Wyświetleń: 2433