Kłodzko, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Agent Ubezpieczeniowy PZU SA

powiat kłodzki

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Główne zadania:
Profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe
Aktywne poszukiwanie klientów
Osiąganie założonych celów sprzedażowych

Wymagania:
Wykształcenie minimum średnie
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
Samodzielność w działaniu
Własna działalność gospodarczej lub gotowość do jej otwarcia

Oferujemy:
Współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą o prestiżowej marce
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do osiąganych wyników
Premie miesięczne za realizację zadań do 1500 zł. brutto
Profesjonalne szkolenia
Indywidualną ścieżkę kariery
Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z dopiskiem REKRUTACJA na adres:

PZU S A Inspektorat w Kłodzku
ul. Wandy 9
58-300 Kłodzko lub na adres
e-mail : klodzko-rekrutacja@pzu.pl/ lub kziemianek@pzu.pl/
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883&#8221;)

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 15 Kwiecien, 2010  19:39

Identyfikator: 170036

Wyświetleń: 2750